שירותי ביובית בבאר שבע נדרשים על ידי לקוחות רבים מכלל המגזרים, החל במפעלי התעשייה לסוגיה, דרך מוסדות ציבור, מרכזי קניות וקניונים, ועד למגדלי משרדים ובנייני מגורים פרטיים. מדובר למעשה במשאית עם מיכל גדול ועם ציוד נוסף המאפשר לשאוב את השפכים מתוך מערכת הביוב, ולנקותה באמצעות לחץ מים גבוה.

ביובית ושטיפה של קווי ביוב

חשוב להבין כי כל קו ביוב באשר הוא עלול להיסתם עם הזמן. כך למשל, הסתימה יכולה להתרחש בגין שומנים המגיעים למערכת עקב שימוש פרטי, עסקי ותעשייתי, המצטברים על דפנות הצנרת ומקטינים את קוטרה. בנוסף, הסתימה יכולה להיגרם בגין מוצקים שמגיעים אל תוך מערכת הביוב, למשל מגבונים, מוצרי היגיינה, חפצי קוסמטיקה וטואלטיקה שהיו אמורים להיות מושלכים לאשפה, וכן הלאה.

כמו כן, ישנם גורמים העלולים להביא עם הזמן לסתימתה של המערכת, למשל התעקמות של הצנרת בגין שינויי טמפרטורות עונתיים. בכל מקרה, מה שמתרחש הוא תהליך הדרגתי (בדרך כלל) שבו קוטר הצנרת הולך ויורד, מוצקים ושומנים הולכים ומתאספים, והמים זורמים פחות בחופשיות.

בשלב כלשהו מגיעים הדברים לכדי היתקעות של שפכים וזרימת המים, מה שעשוי להתבטא בהתאם לדרגת החומרה הריחות רעים, במים שלא יורדים היטב בצנרת, בבעיה בשימוש בצרכני הביוב (כיורים, שירותים, מקלחות), ואפילו חלילה בהצפות. שירותי שטיפה של קווי ביוב עם ביובית נותנים מענה מקדים לבעיה זו.

אנו ממליצים לפחות אחת לחצי שנה להזמין את חברתנו לביצוע תחזוקה שוטפת של קו הביוב. השירות כולל שאיבה של החומרים שהתאספו אל תוך מיכל הביובית, ולאחר מכן שטיפה בלחץ מים חזק מאוד המנקה היטב את הצנרת ופותח אותה להספק מלא.

כך תוכלו להיות בטוחים שהצנרת שלכם תקינה לחלוטין ותמנעו מפגעים כפי שתוארו לעיל, שלא לדבר על הוצאות כבדות יותר עקב תיקונים מורכבים שעשויים להידרש הצנרת מוזנחת.

ביובית – גם לחניונים

למעשה, שירותי ביובית בבאר שבע יכולים להינתן לכל סוג של מבנה – החל בבניין מגורים או מגדל, ועד לבתי עסק ומבנים תעשייתיים גדולים. לשם כך קיימים סוגים שונים של משאיות המשתנות בגובהם וגודלן, במשקלן, בגודל המיכלים שלהן, בעוצמת המשאבות שלהן וכן הלאה. בדרך זו נותנים מענה לכל לקוח בהתאם לצרכיו הספציפיים, והדבר נכון גם לגבי חניונים.

מטבע הדברים, חניונים מציבים בעיה טכנית בפני משאיות עקב גובהם הנמוך. מצד שני, רבות מבעיות הביוב בימינו מתרחשות בחניונים נמוכים ולא בשטחים פתוחים וגבוהים, מפני שקווי הביוב והשוחות מותקנים מתחת לחניון של מרכז מסחרי, קניון, מבנה ציבורי, מגדל משרדים וכדומה.

ומכיוון שמשאית רגילה תתקשה להיכנס לחניון נמוך, ישנן משאיות יותר קומפקטיות וייעודיות לטיפול בחניונים עם רכבים המסוגלים להיכנס פנימה בקלות רבה, ואף יכולים להיכנס למקומות יחסית צרים. יחד עם זאת, למרות שמדובר ברכבים קטנים יחסית, הם עדיין מגיעים עם משאבות עוצמתיות וציוד הולם המסוגל להתמודד עם צרכי ניקיון ושאיבה מאסיביים.

ביובית לפתיחת סתימות ביוב

כאמור, ההמלצה של חברתנו היא להזמין אותנו אחת לכמה חודשים לצורך שירותי שטיפת ושאיבת ביוב, ובכך להקדים תרופה למכה. יחד עם זאת, במידה והסתימה כבר התרחשה יש להזמין באופן מהיר ככל האפשר שירותי ביובית בבאר שבע מחברתנו. במקרה זה, אנו נתחיל עם שאיבת כל החומרים שהצטברו ונמשיך אל השטיפה בלחץ מים גבוה שתפרק את הסתימה ותנקה את הקו לחלוטין.

בתוך כך, ייתכן ויהיה צורך לעשות שימוש באמצעים נוספים. לדוגמא, ייתכן ויעלה הצורך לשימוש ברובוט מיוחד עם מצלמה אם יעלה החשד או יהיה ברור שישנה פגיעה במערכת הביוב. הפגיעה יכולה להתרחש למשל בגלל שורשי עצים שחדרו אל הצנרת, בגלל התעקמות של הצנרת עם הזמן, מחברים שהתבלו ונשברו וכדומה.

במקרים אלו נספק מענה הולם, למשל נחתוך את שורשי העצים באמצעות לחץ מים גבוה ובאמצעים נוספים, ונבצע תיקונים נדרשים כגון השחלת מעטפת פולימרית אל תוך המעטפת שמעניקה תיקון פנימי בלי צורך לחפור כדי לגלות את הצנרת מבחוץ ולגרום נזקים סביבתיים. הרובוט הייעודי עם המצלמה, הוא שמאפשר לנו לראות היכן בדיוק נמצא הכשל במערכת ומה גורם לו.

מדוע להזמין דווקא את חברת עג'י?

מלבד האמור לעיל, שירותי ביובית בבאר שבע עשויים להידרש במצבים נוספים, בעיקר לצורך שאיבת בורות ביוב, שוחות, בורות רקב ובורות שומן, וזאת במוסדות שונים כגון בתי אבות ובתי ספר, בבתי עסק כגון בתי מלון ומסעדות, וכמובן במפעלים. חברתנו היא כתובת הנכונה לכל הצרכים הללו ונוספים בזכות מספר יתרונות שמהם נהנים לקוחותינו.

קודם כל, בזכות צי המשאיות המפואר שלנו ביכולתנו לתת מענה שוטף תוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים ובהתחייבויות שנקבעו עם הלקוח. בנוסף, במקרה של צורך דחוף כגון סתימה או הצפה נוכל לספק מענה מהיר ויעיל.

בנוסף, אנו מקפידים להחזיק בביוביות מתקדמות עם ציוד חדיש מהשורה הראשונה בתחום, מה שמעלה את הסטנדרטים של העבודות והתוצאות בהתאם מבחינת ניקיון ועמידות. כאמור, אנו גם אמונים על שיטות מתקדמות לתיקון צנרת שאינן מצריכות הרס של הסביבה או תשתיות, ובכך חוסכות לכם הוצאות יקרות ומיותרות.