מעוניינים להזמין שירותי ביובית בנתיבות? זקוקים לשירות דחוף עבור סתימה והצפה או לשירותים שוטפים על בסיס משתנה? אם כן, הגעתם למקום הנכון. חברת עג'י מספקת שירותי ביובית בנתיבות, שדרות, אשקלון, באר שבע ועוד מזה שנים רבות, ומאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

למה כדאי לעבוד איתנו?

יש כמה סיבות טובות שבגללן לקוחותינו ממליצים על חברת עג'י עבור שירותי ביובית בנתיבות והסביבה. קודם כל, אנו לא חברה מתחילה העושה את צעדיה הראשונים בתחום. עם כל הכבוד לגורמים מתחילים, שבוודאי יכולים לספק שירות טוב, כמו בתחומים אחרים גם כאן יש חשיבות ומשמעות לניסיון.

הבקיאות הגבוהה והידע המעמיק שלנו, כמו גם ההיכרות עם צרכיהם של לקוחות ממגזרים שונים, מאפשרים מתן מענה יותר מהיר ופתרונות יותר אפקטיביים מאשר גורמים אחרים. הדבר בהחלט ניכר בשביעות רצונם של לקוחותינו.

לא בכדי חברת עג'י זוכה להערכה כבר יותר מ- 25 שנה עם שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, נשארים וממליצים, ביניהם מכללות, בתי ספר, אוניברסיטאות, בתי מלון, מסעדות, עיריות, מועצות, מפעלי מכל סוגי התעשייה, חברות בנייה, קיבוצים ועוד.

מיטב הביוביות והציוד המקצועי

לכל אורך שנות פעילותה מקפידה חברתנו לעמוד בחזית הקדמה בכל הקשור לשירותי ביוב והציוד הרלוונטי. הדבר מתבטא בין היתר בצי הביוביות המרשים של חברתנו, המונה למעלה מ- 20 משאיות מצוינות ברמת תחזוקה מעולה, המבצעות את עבודתן נאמנה מדי יום ביומו.

הצי הנרחב שלנו כולל רכבים מגדלים ומזוגים שונים, מה שמאפשר התאמה מלאה לצרכי הלקוח המוסדי, הציבורי, התעשייתי או הפרטי בהתאם להיקף מערכת הביוב שלו, סוג השירות הנדרש, סוג השפכים והחומרים העוברים במערכת וכן הלאה.

לדוגמא, אנו יכולים לתת מענה מצוין ואפקטיבי גם לחניונים, אשר מתחתיהם עוברות בדרך כלל תשתיות ביוב ענפות של מרכזים מסחריים, קניונים, מוסדות ציבור, בנייני משרדים ועוד. יש ברשותנו ביוביות קומפקטיות שמסוגלות לתת מענה אפקטיבי לצרכי שאיבה וניקוי מאסיביים, כולל במקומות צרים או כאלו שאין בהם גישה למשאיות גדולות או סטנדרטיות.

בנוסף לכך, הביוביות שלנו מצוידות במיטב הציוד והכלים הנדרשים, החל בצינורות שאיפה ושטיפה בקטרים ובאורכים שונים, ועד למשאבות חזקות במיוחד ומיכלים בגדלים שונים בהתאם לצורך.

מענה איכותי וחוקי

חברתנו מכירה היטב את צרכי לקוחותיה מהמגזרים השונים, ומבינה היטב את חשיבותו של שירות יעיל ומהיר בהתאם ללוחות הזמנים. לכן, במקרה של קריאה דחופה עקב הצפה או סתימה נוכל להגיע במהירות ולבצע את המלאכה עם מינימום הפרעה להתנהלות במבנה ובסביבתו.

בנוסף, נוכל לספק את שירות התחזוקה הנדרשים לבורות ביוב של מפעלים, מוסדות ציבור ובתי עסק כפי שהם מחויבים בחוק, וגם לעסקים שאינם מחויבים לכך על פי חוק.

השירות והפעילות של חברתנו נעשים בהתאם לתקן ISO 9001, מה שמבטיח את העמידה בדרישות החוק, בדרישות משרדי הממשלה (בריאות, הגנת הסביבה), פינוי של שפכים אך ורק לאתרים מורשים ומורשים וכן הלאה. כל זאת על ידי צוות מקצועי ומיומן בעל הכשרות הולמות וניסיון רב.

טיפול בסתימות מורכבות

לחברתנו יש את הידע, הניסיון והציוד הנדרש לטיפול בכל בעיה בכל דרגת מורכבות, בכל סוג של צנרת ובכל סוג של סתימה. מלבד הביוביות ומערכות לחץ המים הגבוה, שיכולות לפתוח כל סתימה באשר היא (כולל חיתוך שורשי עצים), אנו מחזיקים בציוד ייעודי לאיתור תקלות במערכות.

כך למשל, ברשותנו רובוטים ייעודיים שמהווים את המילה האחרונה בתחום, משנת ייצור 2019-2020, שאותם מתפעל איש מקצוע מיומן המכוון אותם בתוך קו הביוב.

באמצעות הרובוט אנו מקבלים תמונה ברורה וסרטון מוקלט, המאפשר להצביע לאחר מכן על התיקונים הנדרשים בצנרת, על הגורמים לסתימה, על חורים וסדקים, מחברים שבורים, וכן לקבל נתונים חשובים כגון שיפועים, מיקומים, לחצים וכדומה.

ביחד עם חוות הדעת שלנו, הלקוח יכול להיעזר בסרטון לכל צורך – בין אם לקבלת התיקון מאיתנו או מגורם אחר, לדיונים מול חברת הביטוח, לתביעות משפטיות וכדומה. מלבד זאת, אנו אמונים על שירותי תיקונים שאינם מצריכים חפירות בקרקע, הרמת רצפות או חשיפה של תשתית הביוב בכל צורך.

חברתנו יודעת לבצע תיקונים פנימיים בתוך הצנרת הקיימת, לאחר שסיימנו את עבודות השאיבה והשטיפה עם הביובית, ולאחר שהרובוט או מצלמה אחרת זיהו את המיקום המדויקים של הנזקים. אנו מחדירים אל הצנרת שרוול פולימרי מיוחד, חזק ועמיד, המהווה למעשה תוספת חדשה לצנרת הישנה, אך בעובי שאינו פוגם ביכולת הניקוז של הצנרת הקיימת. 

לפרטים נוספים והזמנת השירות

כאמור, חברת עג'י מספקת כבר יותר מעשרים וחמש שנה שירותי ביובית בנתיבות ובערים ויישובים נוספים בסביבה, ללקוחות מכל מגזרי המשק. שירותינו ניתנים ברוח טובה, בסטנדרט מקצועי גבוה ביותר ובתקשורת ושקיפות מלאה מול הלקוח.

אם גם אתם מעוניינים להזמין את שירותי הביובית של חברתנו או שירותים אחרים, ואם יש לכם שאלות וצורך בהכוונה מקצועית – אל תהססו לפנות אל נציגינו.