אבנים משתלבות הן חלק מהנוף העירוני ברחובות העיר וגם בבתים פרטיים, אולם במשך הזמן הן צוברות לכלוך רב שיכול לפגוע במרקם העירוני. השיטה הטובה ביותר לתחזוקה וניקוי אבנים משתלבות היא באמצעות ניקוי בלחץ מים גבוה המסיר לכלוך קשה כמו כתמי שמן, מסטיקים, סימני צמיגים, לכלוך גושי המצטבר בין החריצים ועוד. 

חברת עג'י מתמחה בניקוי באמצעות לחץ מים גבוה, ומחזיקה מגוון רחב של מכשור ומשאבות ייחודיות המנקות ביעילות אבנים משתלבות. החברה מעניקה שירות למגוון סקטורים בתעשייה כמו רשויות מקומיות, מפעלים, חניונים, מרכזים מסחריים, מוסדות, בתים פרטיים ועוד. 

מהם היתרונות של ניקוי אבן משתלבת בלחץ מים? 

הסרת כתמים קשים בקלות – השימוש בלחץ מים מאפשר ניקוי יסודי של האבנים, מה שלא ניתן להגיע באמצעות ניקוי ידני או ניקוי בחומרים שונים. כמו כן, ניתן לנקות שטחים גדולים כמו רחבות ציבוריות, רחובות שלמים, חניונים ועוד.

חיסכון בזמן – ניקוי אבנים באמצעות לחץ מים נעשה באמצעות מכשור מקצועי המכיל לחץ מים בספיקויות גבוהות, מה שמאפשר לבצע ניקוי מהיר גם של שטחים עצומים ללא התערבות כימית. 

שמירה על מראה האבנים – ניקוי תקופתי של האבנים באמצעות לחץ מים שומר על המראה שלהן, ומגן עליהן מפני נזקי מזג האוויר, וכך מאפשר להן להיראות אסתטיות לאורך זמן. 

למה מומלץ לעבוד דווקא איתנו?

לייעוץ ומידע נוסף על שירותי ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה, התקשרו אלינו עוד היום >>> 

ניקיון מדרכות