חברת עג'י מתמחה כבר יותר משני עשורים בשירותי פתיחת סתימות ביוב בשדרות, נתיבות, אשקלון, באר שבע ויישובי הסביבה. מדובר בשירות שאנו מבצעים במהירות וביעילות באמצעות משאיות ביובית ייעודיות ותוך שימוש בשאיבה ובלחץ מים גבוה במיוחד.

לקוחותינו הפרטיים והעסקיים יודעים שהשירות ניתן ברמה מקצועית גבוהה ביותר, על ידי חברה המחזיקה בצי המונה למעלה מעשרים משאיות האפשרות להגיע במהירות ולספק מענה מותאם אישית לצרכי הלקוח.

כיצד פותחים סתימות ביוב?

למעשה ישנן כמה וכמה שיטות עבור פתיחת סתימות והדבר משתנה בהתאם לסוג וחומרת הסתימה, וכן בהתאם למכשור הקיים בידי החברה. יש לציין כי במרבית המקרים אין זו עבודה לשרברב עצמאי ובודד. אמנם, קיימות סתימות קלות מאוד במערכות ביוב פשוטות מאוד שגם אינסטלטור כזה יכול להתמודד איתן, וזאת בהנחה שהוא מתמחה גם במערכות הנמצאות מחוץ לבית.

יחד עם זאת, בדרך כלל מדובר בסתימות המצריכות התערבות עם ידע וכלים הרבה יותר משמעותיים וחזקים, בעיקר אם מדובר במבנים גדולים כגון מפעלים, בתי מלון, מסעדות, בתי עסק, מגדלי משרדים, בנייני מגורים משותפים וכן הלאה. אז כיצד פותחים סתימה. ראשית, אנו מגיעים אליכם עם משאית ייעודית שנקראת ביובית.

מדובר במשאיות בגדלים שונים עם מיכלים בנפחים שונים, אשר תפקידן הוא לתת מענה כולל באמצעות ציוד פתיחת סתימות כגון כלים להרמה של מכסי ביוב, צינורות ארוכים להחדרה אל קווי ביוב, אמצעים לשאיבה מתוך קו הביוב וכמובן המיכל. אם כן, כאשר אנו מגיעים עם הביובית אל הצנרת הסתומה, בשלב הראשון נבצע אבחון מהיר ונבין את טיב הבעיה – לפחות באופן ראשוני.

לאחר מכן תבוצע שאיבה באמצעות המשאבה החזקה של הביובית אל תוך המיכל שלה, כאשר אנו נגיע מראש עם משאית בעלת נפח מיכל מתאים לפי הרכב והיקף צנרת הביוב של הלקוח. אחרי שהשאיבה מסתיימת, לעיתים גם הסתימה נפתחת אבל אין די בכך. כעת עלינו לוודא כי הגורמים המקוריים לסתימה מטופלים, וזאת אנו עושים על ידי שטיפת המערכת באמצעות לחץ מים גבוה.

מדובר בלחצים חזקים מאוד החל ממאה בר ועד לשלושת אלפים בר, המעניקים תוצאות ניקיון מצוין, בכל אורך צנרת, בכל סוג צנרת ובכל ספיקה. שטיפה כזו יכולה לטפל בכמה וכמה מפגעים. למשל, היא מנקה שומנים ובקטריות המצטברים על דפנות הצנרת וגורמים להקטנת יכולת הספיגה ולהקטנת הניקוז.

בנוסף, היא יכולה לחתוך שורשי עצים שחדרו לתוך הצנרת ומהווים גורם משמעותי לסתימה, ולמעשה היא תסיר כל לכלוך שהצטבר בצנרת. יש לציין שלעיתים אנו נשתמש ברובוט מיוחד עם מצלמה, למשל במקרה של חשד לחדירת שורשי עצים, על מנת שנוכל לזהות בדיוק את מיקומם ולטפל בהם נקודתית ובאופן שלם.

כמו כן, באמצעות מצלמות מתקדמות נוכל לאתר אם יש נזקים בצנרת שפתחנו בה את הסתימה, כגון מחברים שבורים, חורים וסדקים שיצרו שורשי העצים, עיקומים של הצנרת בגין שינויים עונתיים בטמפרטורות ועוד. במידת הצורך, גם נוכל לבצע תיקון.

מענה מהיר, יעיל ומתקדם

את כל הפעולות של פתיחת סתימות ביוב  בשדרות אנו מבצעים בעזרת צוות מקצועי מיומן ביותר, החל בנהג, סדרך מפעיל הביובית, מפעיל הרובוט והמכשור הייעודי, ועד לאנשי התיקונים. אנו בהחלט מודעים לכך שסתימות ביוב מהוות בעיה קשה הפוגעת באורח חמור באיכות החיים ובהתנהלות השוטפת במבנה, ושיש צורך בפתרון מהיר מאוד.

בדיוק מסיבה זו אנו מחזיקים צי נרחב של ביוביות שיכולות לתת מענה מהיר לקריאות, מבלי להשאיר את הלקוח במצוקה ומחכה למענה זמן רב. בנוסף, הציוד שברשותנו מאפשר לתת פתרונות יעילים מאוד ולהתמודד עם שורה ארוכה של גורמי סתימות, כאשר לאחר מכן הצנרת נותרת נקייה ואף מתוקנת במידת הצורך.

חברתנו תמיד מקפידה להחזיק את הציוד הטוב והמתקדם ביותר בענף, וכתוצאה מכך העבודות שאנו מבצעים אינן גורמות נזקים מיותרים לצנרת הביוב או לסביבה, מקטינות למינימום ואף מונעות פגיעה בהתנהלות המרחב האנושי באזור, מונעות הוצאות מיותרות ללקוח, ומבוצעות באופן אפקטיבי ועמיד לאורך זמן.

 למה להמתין לסתימה קשה?

אנו אמנם מציעים שירותי פתיחת סתימות ביוב בשדרות ומסוגלים להתמודד עם כל סוגי הסתימות וכל הגורמים, אבל ההיגיון אומר שעדיף להימנע מראש מהשירות.

אכן, כאשר כבר מופיעה סתימת ביוב קשה כולם סובלים ממנה – העובדים במקום, הלקוחות, דיירי המבנה וכן הלאה, בין אם מדובר בריחות רעים החודרים למבנה, בביוב העולה חלילה על גדותיו, באי יכולת להשתמש בשירותים וכדומה. לכן, אנו ממליצים לפנות אלינו לקבלת שירותי שטיפת צנרת אחת למספר חודשים.

אנו יודעים להתאים לכל לקוח את חבילת השירות המתאימה לו, המאפשרת לו להיות בטוח שהצנרת מספקת ניקוז מלא ותקין, שנמנעת מראש חדירה של שורשי עצים למערכת, שאין הצטברות חומרים על הדפנות, ובכלל שקווי הביוב תקינים ונקיים מכל בחינה.

בדרך זו אתם חוסכים לעצמכם טרדות ודאגות, פגיעה בהתנהלות השוטפת עקב סתימה, וכן הוצאות מיותרות העלולות להגיע לאלפי שקלים – בעיקר אם יש צורך בביצוע תיקונים והחלפות בצנרת שנפגעה.