מחפשים חברה רצינית, מקצועית ואמינה עבור צילום צנרת ביוב בשדרות? אם כן, הגעתם אל הכתובת הנכונה. חברתנו מספקת תחת קורת ג אחת מענה לכל התקלות והבעיות בקווי הביוב, החל בסתימות ועד לנזילות ופיצוצים. זאת באמצעות ציוד מתקדם הכולל מגוון רובוטים ומצלמות שמסוגלים לצלם בקטרים שבין 32 מ"מ ועד 24 צול, וכמובן בעזרת אנשי מקצוע מיומנים ביותר.

מומחים אמיתיים בצילום צנרת ביוב

כאשר אתם רואים פרסומים על צילום צנרת ביוב בשדרות חשוב שתבינו שיש הבדלים בין ספקי השירות השונים. קודם כל, היינו ממליצים לנהוג בזהירות כלפי אנשי מקצוע שלא יכולים להציג ניסיון רב בתחום, רשימה ארוכה של לקוחות או צילום מתקדם לצילום, ו/או שאינם מסוגלים לספק מענה מיטבי ומקיף גם לתיקוני צנרת ופתיחת סתימות.

מעבר לכך, לכל חברה המבצעת צילום צנרת יש את האיכויות המיוחדות שלה, ואנו רוצים שתבינו מדוע חברת עג'י היא הכתובת הנכונה. ראשית, אנו מחזיקים בציוד הצילום המתקדם מסוגו בעולם, כולל רובוטים ייעודיים משנות ייצור 2019-2020 המהווים את המילה האחרונה בתחום.

הבחירה ברובוטים הללו מבוססות על גישת החברה, לעמוד בראש הקדמה ולהיות תמיד מעודכנת בחידושים האחרונים בתחום, בין היתר על ידי ביקורים תכופים בתערוכות ברחבי העולם.

לכן, עמנו תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את המענה הטוב ביותר עבור הצילום, מה שיתבטא בדיוק ובבהירות הצילומים והסרטון, במגוון הנתונים הנוספים שיתקבלו (לחצים, שיפועים וכדומה), וביכולת לבצע לאור הנתונים והצילומים עבודות תיקון איכותיות והולמות. כמו כן, כאשר אתם בוחרים בעג'י אתם יכולים להיות בטוחים בגב איתן שנותנת חברה הפועלת עוד משנת 1996 ועושה זאת בהצלחה רבה.

אכן, לאורך השנים זכינו להערכה רבה בקרב לקוחות הנמנים על כל מגזרי המשק, החל באנשים פרטיים, דרך עסקים, מוסדות ציבור, גורמי ממשל, מוסדות חינוך, יישובים, עיריות ומועצות, ועוד. חברתנו שמה לה למטרה להוביל את תחומי הצנרת והשאיבות, ועובדת בהתאם לתקן ISO 9001, תוך שמירה על הסביבה ופינוי פסול למקומות ייעודיים בהתאם לחוק.

אכן, העבודה עם חברתנו מבטיחה לכם לא רק מענה מעולה בתחום צילום צנרת, אלא למעשה פתרונות מתקדמים לכל צורך בצנרת הביוב. כך לדוגמא, אנו מחזיקים יותר מעשרים ביוביות עם מיכלים בנפחים שונים, ולצידן מכונות מיוחדות ללחץ מים גבוה ועוד, מה שמאפשר לבצע פתיחת סתימות ושאיבות ברמה הגבוהה ביותר, ביעילות וחסכוניות.

המשאיות, המכונות והרובוטים מתופעלים על ידי צוות מקצוע מנוסה מאוד, החל בנהגים, דרך אנשי השירות ועד למנהלי הפרויקטים, שעברו הסמכות רלוונטיות ויש להם ניסיון עשיר.

ולבסוף, צילום צנרת אמנם נעשה בדרך כלל לצרכים נקודתיים, למשל עבור תיקון נזילות וסתימות, עבור מיפוי תשתיות, לקבלת טופס 4, למסירת פרויקט, לצרכים משפטיים וכדומה, אבל לא פעם לקוחות מוסדיים ועסקיים צריכים מענה שוטף לאורך זמן.

גם כאן חברתנו נותנת מענה מצוין כאשר כל לקוח זוכה לפתרונות המותאמים אישית וספציפית לצרכיו, עם שירותי החזקה מתמשכים ויכולת להתמודד גם עם פרויקטים מורכבים ומיוחדים.

מדוע משתלם לעשות צילום צנרת ביוב?

צילום צנרת ביוב בשדרות כרוך כמובן בהוצאות, אך הן לא גבוהות מאוד ומשתנות בהתאם לאורך ומורכבות הצנרת. יחד עם זאת, אנו יודעים שישנם לקוחות המעוניינים לחסוך בהוצאות וסבורים כי ניתן "לדלג" על שלב הצילום ולעבור מייד לתיקון.

למרבה הצער, יש בשוק גורמים הטוענים כי הדבר אפשרי, ורק בשטח מתגלה ללקוח שבמקום הצילום נעשות עבודות חפירה, ניחוש וטעייה, שבירת מרצפות והרס. כמובן שהדבר כרוך בנזקים חמורים ובעלויות יקרות על תיקונים, שלא לדבר על זמן העבודה הממושך, על ההפרעה לציבור, על נזקים הנגרמים לסביבה, פגיעה בהתנהלות השוטפת של המקום, וכדומה.

לכן, אם קיבלתם הצעה לפתיחת סתימה או תיקון של צנרת ביוב, ואומרים לכם שאין צורך בצילומים וניתן לבצע זאת בלעדיהם, כדאי להתייחס להצעה בזהירות.

נכון שלעיתים ניתן לוותר על הצילומים, במידה והבעיה ומקורה די ברורים לאנשי המקצוע, אך מכיוון שהצנרת עוברת מתחת לאדמה במקרים רבים פשוט לא ניתן לדעת מראש האם מדובר בתקלה אחת או בכמה לאורך הצנרת (למשל חדירה של שורשי עצים, שבירה של מחבר, סדק או חור, חסימה של שומנים ומוצקים בצנרת וכן הלאה).

לכן, בחרו חברה שמחזיקה צילום צנרת מתקדם וייעודי כמו חברת עג'י ובדקו מולה האם אנשיה יבצעו קודם בדיקה בשטח, שמטרתה להבין האם באמת יש צורך לצלם מבפנים. האמינו לנו, חברה כזו תחסוך לכם הרבה טרדות ודאגות, מפח נפש והוצאות מיותרות.

לא לחכות עד שיהיה מאוחר מדי

ממש כמו נזילה או סתימה בבית, כך גם בעיות בצנרת הביוב החיצונית של מוסד או עסק לא תפתור את עצמה אם לא תטפלו. נהפוך הוא, בדרך כלל סתימה חלקית תהפוך עם הזמן לסתימה מלאה, ואילו חורים וסדקים יחסית קטנים יהפכו לנזילה משמעותית.

התוצאה עשויה להיות אי יכולת להשתמש במכשירים שונים במקום ו/או מפגע תברואתי ופגיעה באיכות החיים של העובדים, הדיירים ועוברי אורח. לכן, גם אם גיליתם בעיה יחסית קטנה הקשורה לצנרת הביוב, עדיף להזמין אותנו ולו כדי שנבצע בדיקה ונספק חוות דעת מקצועית.