שאיבה יבשה

ביוב ושאיבות בע"מ

שאיבת יבשה היא משימה שלכאורה נשמעת די פשוטה אך היא ממש לא כזו. המשימה הזו נועדה למטרה אחת בלבד, להעביר חומר יבש ומוצק ממקום למקום. לעתים השאיבה תתבצע כדי לנקות מאזור מסוים ולעתים יהיה צורך להעביר אותו ממקום אחד למקום אחר כדי להשתמש בו.

חברתנו שואבת את כל החומרים היבשים כגון: חול , חצץ, פחם, אפר, בוצות קשות ועוד..

כיצד מתבצעת השאיבה היבשה?

כדי לשאוב את חומרים יבשים במקצועיות קודם כל צריך להבין מאיפה צריך להגיע ולאן הוא צריך להגיע. כך יהיה ניתן להבין גם מה הכמויות שיש צורך לשאוב, השאיבה עצמה מתבצעת בעזרת משאית ייעודית. למשאית זו יש כלי שאיבה חזק וגדול מאוד שיכול להעביר דרכו כמויות אדירות, וכמובן החומר עובר סינון כדי שלא יהיו בו כל מיני חתיכות פסולת שיכולות להיות מסוכנות בהמשך העבודה.

?מי יכול לשאוב חומרים יבשים

שאיבת חומרים יבשים לא יכולה להתבצע על ידי כל אחד מכמה סיבות. ראשית, לא לכל אחד יש את המכונות והמכשירים המתאימים. יש צורך במשאבות ייחודיות וחזקות מספיק שכמובן יש להם מנגנון סינון טוב כך שיגיע אל כלי הקיבול שלו בצורה נקייה וחלקה.

כמו כן יש צורך בכלי קיבול גדול שלא לכולם יהיה אפשרות לשנע. בנוסף, אפילו אם באופן תיאורטי יהיו לכם את כל הכלים הללו, אתם צריכים ידע וניסיון כיצד לבצע את בצורה הנכונה. שאיבת חומרים יבשים יכולה להיות מהירה ומדויקת רק אם עובדים בצורה מקצועית ומוסמכת.

כיצד נבחר חברה לשאיבת חול?

אז הבנו למה צריך לשאוב ועכשיו רק נשאר להבין כיצד בוחרים את החברה המתאימה למשימה. את החברה לשאיבת מגוון החומרים אפשר לבחור בעיקר לפי הניסיון והמוניטין שלה שהם הפרמטרים החשובים ביותר. כמובן שיש גם משמעות גדולה למחיר אך הוא יהיה בדרך כלל שולי בחשיבותו בוודאי כאשר יש הבדלים קטנים בין החברות.