חברת עג'י ביוב ושאיבה מתמחה בטיפול בחומרים מסוכנים ומטפלת במפגעים אקולוגיים כבר שנים רבות. החברה מחזיקה מגוון רחב של כלים וציוד לביצוע שאיבה, טיפול, ניקוי והובלת חומרים מסוכנים, ומחזיקה בצוות מיומן ומוסמך לעסוק בתחום. 

החברה עובדת בכפוף לתקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים ומשרד הבריאות הישראלי, כמו חוק חומרים מסוכנים התשנ”ג-1993 ומיישמת אותם באופן מלא בכל עבודה, על מנת לשמור על הסביבה ועל בטיחות העובדים ועוברי האורח. כמו כן, החברה עובדת עם רישיון בתוקף בכל עת, המאפשר לה לטפל ולשנע חומרים מסוכנים המשומשים במפעלים לכל מקום ברחבי הארץ, בין אם מדובר בחומרי הדברה, דלקים, חומרי רדיו אקטיביים, כימיים או ביולוגיים ועוד.

כלל נהגי החברה עוברים ריענונים והסמכות בתחום, על מנת שיוכלו לטפל ולשנע חומרים מסוכנים בזהירות יתרה וגם לדעת כיצד לנהוג במקרי חירום. מלבד זאת, כלל הציוד לטיפול ושינוע חומרים מסוכנים עוברים בדיקות תקינות לעיתים תכופות ובדיקות נוספות טרם היציאה לשטח. 

שירותי טיפול בחומרים מסוכנים ניתנים למגוון סקטורים בתעשייה כדוגמת מפעלים, תעשיות דלק, חברות העוסקות בכימיה, ביולוגיה וחומרים רדיו אקטיביים. עד כה החברה העניקה שירות למגוון רחב של לקוחות, תוך שביעות רצון גבוהה.

לייעוץ ומידע נוסף עם טיפול בחומרים מסוכנים, התקשרו אלינו עוד היום >>>