בור שומן או מפריד שומנים הוא מתקן המוצב בפתח מערכת הביוב, ותפקידו לסנן שמנים ופסולת אורגנית הזורמת לביוב העירוני. כיום מסעדות ותעשיות העוסקות עם שומנים נדרשות להתקין מפריד שומנים, על מנת שהשמנים לא יזרמו  לביוב העירוני ויגרמו לזיהום וסתימות קשות. את המפריד שומנים יש להתקין בקצה מערכת הביוב של העירייה ולשאוב בתדירות גבוהה, וזאת על מנת לקבל אישור מאיכות הסביבה. 

חברת עג'י שאיבה וביוב מתמחה בביצוע שאיבת בור שומן ומפריד שומנים, ומבצעת שימוש במשאבות ייעודיות ומשאיות ביוב לשאיבת שומנים אלה. בתום העבודה, החברה משנעת את הפסולת לאתרים המפוקחים של איכות הסיבה, וכך מעניקים אישור לבעל העסק. השאיבה מתבצעת באמצעות משאבות לחץ חזקות לצורך דילול החומרים והגעה לתוצאה נקייה ואסתטית, בין אם מדובר על בור שמן או מפריד שומנים.

מי חייב בהתקנת מפריד שומנים?

כל עסק העובד עם שומנים זקוק להתקין הפרדת שומנים על מנת לקבל אישור מאיכות הסביבה כמו מוסכים, מסעדות, מפעלים העוסקים עם שמנים ועוד. המטרה היא למנוע מהשמנים לחדור למערכת הביוב העירונית, מכיוון ששומנים אלה מתקשים וגורמים לזיהום וסתימות חוזרות, מה שפוגע מאוד במערכת הביוב ובאיכות החיים של התושבים סביב. 

למה לעבוד דווקא איתנו?

לייעוץ ומידע נוסף על שירותי שאיבת בור שומן ומפריד שומנים, התקשרו אלינו עוד היום >>>